ONAY GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ
Firmamız

ONAY GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LOJİSTİK HİZMETLERİ A.Ş.

Onay Gümrük Müşavirliği Lojistik Hizmetleri, sanayici, KOBİ ve ticaret erbabına, asli olarak gümrük müşavirliği konusunda hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Konusunda uzman, dinamik kadrosu ile, İstanbul, İzmit, Tekirdağ ve İzmir illerinde yer alan gümrüklerde hizmet vermektedir. Ayrıca gümrük ve sair mevzuatlar uyarınca gerekli olan belgelerin temini ve işlemlerin ikamesi için Gümrük Kimyagerlikleri, Tarım İl Müdürlükleri, Ticaret Bakanlığı, TSE Bölge Müdürlükleri gibi bağlı çalışılan tüm kurumlarda sürekli iş takibi yapmaktadır.

Kullandığımız programlar aracılığı ile, siz değerli müşterilerimize HİZMET ONLINE modülümüz üzerinden, basit bir internet bağlantısı ile işlemlerinizin durumunu takip etme, elektronik arşivimizden geçmişe ait dosyalarınızı görüntüleme ve sayısız raporlama seçeneklerinden faydalanma olanağını sunmaktayız.

Ankara ve Mersin gümrüklerinde faaliyette bulunan çözüm ortaklarımız aracılığı ile müşterilerimize gümrükleme hizmetlerini tek bir müşteri temsilcisi aracılığı ile kesintisiz, hızlı ve en ekonomik şartlarda verebilmekteyiz.