Vizyonumuz

Onay Gümrük olarak vizyonumuz, müşterimizin beklentilerini doğru analiz etmek ve güvenilirliğimizi koruyarak en hızlı ve en ekonomik hizmetleri vermedir. Türkiye’de İstanbul, İzmit, Tekirdağ, Edirne, İzmir, Konya, Adana, Mersin, İskenderun, Hatay, Artvin (Hopa), Trabzon illerinde yer alan gümrüklerde hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşteri odaklı bir yaklaşımla hareket eden firmamız, hizmet kalitesini sürekli arttırarak, müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde hizmetler sunuyor.

Çalışma prensiplerimiz; şeffaflık, mükemmeliyetçilik ve başarı gibi unsurlardan oluşuyor. Bu değerler firmamızın aldığı ve alacağı her iş karara ve üretilecek tüm çözümlere ışık tutuyor. Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ediyoruz. İhtiyaçları olan çözümleri üretirken hem teknolojilerin sunduğu tüm imkanlardan yararlanıyoruz hem de değişen mevzuatlara uygun hareket ediyoruz.

misyon-vizyon

Vizyonumuzun temel değerlerini; müşteri ve kalite odaklılık, liderlik, değerlerimize bağlılık ve saygınlık oluşturuyor. Firmamız yaşama geçtiği 2012 yılından günümüze kadar, bulunduğu tüm sektörlerde hem güvenilir çalışmalar yürütüyor hem de liderlik rolünü üstleniyor. Mali müşavirlik alanında güncel mevzuatların, en güncel tekniklerin, tecrübe ve birikimlerin harmanlandığı çalışmalar sürdüren uzman personelimiz, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyor.

Tüm müşterilerimizle adil ve karşılıklı değer üretme prensibine dayalı ilişkiler kuruyoruz. Çalışmalarımızda ilgili ulusal ve uluslararası etik ve hukuki kuralları gözeterek hareket ediyoruz. Bizi biz yapan güçlerin farkındayız ve işimizi en iyi şekilde yapmak en büyük hedefimiz!

Müşterilerinin güvenini kazanan firmamız etik duruşundan, prensiplerinden, bilgi ve tecrübesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.